Series
Ratings
50
Mischievous KissRated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5