Titles you rated
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0