Titles you rated
The Call of the WildRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
VacationRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
The End?Rated ★ 1.0
Laws of AttractionRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Beyond the TrekRated ★ 2.0
Christmas IcetastropheRated ★ 1.5
ItRated ★ 2.5