Movies
Ratings
46
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5