Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5