Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5