Movies
Ratings
225
SingRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 4.5
Goblin Slayer: Goblin's CrownRated ★ 3.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.5
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 5.0
2067Rated ★ 3.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 5.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5