Titles you rated
A Single RiderRated ★ 2.5
Moon ManRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.0
When September EndsRated ★ 2.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
AliceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5