Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0