Movies
Ratings
78
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 0.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
CloserRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0