Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
We Are XRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 5.0
AddictedRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.0