Titles you rated
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
Quiz LadyRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
My DictatorRated ★ 4.5
NowhereRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0