Movies
Ratings
146
MoonlightRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
StoneRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5