Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5