Movies
Ratings
1100
La La LandRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 1.5
Last Tango in ParisRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
EvitaRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0