Series
Ratings
123
NEW OLD BOYRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5