Series
Ratings
91
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
MomRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0