Series
Ratings
125
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.5
- The Quiz ShowRated ★ 5.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 2.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 4.0
- TransparentRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 2.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 2.0