Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5