Series
Ratings
14
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5