Movies
Ratings
45
The MartianRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5