Movies
Ratings
203
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
ShameRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 1.0