Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Cage DiveRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Flight CrewRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Walking OutRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0