Series
Ratings
13
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5