Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0