Movies
Ratings
3090
Another ChildRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 0.5
Genkai in a Black CompanyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0