Series
Ratings
73
Sex EducationRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0