Series
Ratings
12
Jang Yeong SilRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5