Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0