Titles you rated
- Law & Order: Special Victims Unit Season 10Rated ★ 4.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 11Rated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 3.0- Law & Order: Special Victims Unit Season 9Rated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 5.0- Law & Order: Special Victims Unit Season 7Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 6Rated ★ 3.5
Cold CaseRated ★ 2.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 5Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 4Rated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 3Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 2.5
Numb3rsRated ★ 4.5