Movies
Ratings
67
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.5