Movies
Ratings
23
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0