Titles you rated
The A-TeamRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0