Movies
Ratings
12
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0