Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5