Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5