Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0