Titles you rated
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0