Series
Ratings
101
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
BloodRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0