Movies
Ratings
278
Home AloneRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5