Movies
Ratings
280
AssassinationRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
SwordsmanRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0