Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0