Movies
Ratings
235
MinariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 5.0
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5