Movies
Ratings
259
TwilightRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0