Movies
Ratings
15
SecretRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0