Series
Ratings
24
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0