Series
Ratings
13- War of MoneyRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
BloodRated ★ 2.0