Titles you rated
MapadoRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0