Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5