Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5